Группа 1 копия 2.png

м. Київ, вул. Лютеранська 7/10

Пориньте у відчуття любові до себе, свого тіла і навколишнього світу. 

Samadhi Way.png
ceremony .png

Відновлення душевної і фізичної сили, наповнення тіла і душі енергією, а розуму - ясністю. Відчуття любові до себе, свого тіла і навколишнього світу, з відкриттям розуму для сакральної і справжньої свободи.

4 Rituals:

Cacao

RITUAL

Здатний змінювати свідомість, покликаний для саморозвитку, осягнення чогось більшого. Завдяки йому проявиться внутрішня радість і ейфорія на рівні почуттів, відчуттів і підсвідомості.

Rapé

RITUAL

Сприяє детоксикації організму, очищає від токсинів і знищує шкідливі бактерії, тим самим допомагаючи боротися із застудою і іншими захворюваннями. Так само стимулює розумову діяльність, вивільняє адреналін, ацетилхолін і дофамін, підтримуючи підвищений фокус уваги і посилюючи інтуїцію.

Sound Healing

RITUAL

Увесь всесвіт перебуває в стані вібрації. Все що ми бачимо і відчуваємо складається з енергії, маленьких порцій енергії, які вібрують відповідно до законів всесвіту. Ці лікувальні або терапевтичні частоти і звуки передаються через сеанси живої звуковиї терапії і різні інструменти звукового зцілення, такі як камертон, тибетські співаючі чаші, чаші з кварцового кришталю, а також з більш шаманських, таких як барабан, флейта. Цей процес є більш сильним, ніж більшість людей усвідомлюють, він також діє на ментальному, психологічному та енергетичному рівні.

Саунд хілінг сприяє глибокому розслабленню і зануренню в медитацію, стану інтуїтивних осяянь або видінь. Завдяки цим станам організм людини відновлює вібрації на гармонійних і здорових для себе частотах.

chawi.png

Церемонія, завдяки якій можна з'єднатися зі своїм духом, тілом і часто прихованими аспектами нас. У цій простій, але потужної практиці ви зможете знайти ясність мети, духовне зростання, відпустити старі програми, з'єднатися з духовними наставниками, розкрити і вилікувати душевну травму, з'єднатися зі своїм вищим я. Подорож кожної людини - це дуже індивідуальний процес, і ніколи не буває однаковим.

Breath Wave

RITUAL

Церемонію проводять:

Чандра_edited.png

Духовний Маєстро - Деві Чандра Ма.

Цілитель родом з Мексики.
Зберігач вогню та Майстер Рейки, що йде по ведичному шляху, використовує силу живих мантр для відкриття порталів зцілення і набуття свого вищого Я.

Сауль Родригес Вела - спадковий курандеро, що представляє дух колібрі, посланника любові і Майстер лікарських рослин. Дух Сауля об'єднує мудрість давніх традицій по лінії шаманів Шіпібо Конібо.

FROM PERU

изображение_viber_2019-05-23_12-30-34.pn
724179487.png